בניית מרפסת תלויה -בלקון

 

רוצים לבנות מרפסת חדשה לבית, אבל לא מבינים איך זה אפשרי בתצורה הנוכחית של הבניין? מעוניינים להוסיף מרפסת שמש בכיוון הטוב ביותר בבניין, אבל רוצים לסיים את זה כמה שיותר מהר, כמה שיותר זול ובמינימום הפרעה לשכנים? חברת בלקון מרפסות מציעה לכם שירות בניית מרפסת תלויה, שנועדה לתת פתרון מהיר, חזק ודקורטיבי בדיוק למצבים אלה.

 

מדוע לבנות  מרפסת תלויה?

בניית מרפסת תלויה הוא פתרון מהיר וגמיש להוספת מרפסת כמעט בכל מבנה. אם יש מקום להוספת מרפסת, הפתרון של מרפסת תלויה יכול לתת מענה. מן הסתם, הוספת מרפסת תלויה אינה אומרת שתולים את המרפסת על קיר המבנה כמו שתולים מדף על קיר הבית. מרפסת תלויה היא מרפסת חזקה, עמידה ובטוחה הנשענת על קורות פלדה המחוברים למבנה על פי כל הכלליים ההנדסיים הנדרשים, אך טכניקת החיבור שלה מאפשרת לבנות אותה ללא עמודי תמך וללא קשר לגובה בו היא נבנית. למעשה, אלפי ישראלים שכבר החליטו על הוספת מרפסת לבית, בחרו באפשרות של בניית מרפסת תלויה, ולא מעט מהם עשו זאת בעזרת המומחים של בלקון מרפסות.

 

מהן האפשרויות העומדות בפניכם לבניית מרפסת תלויה?

לא משנה איך אתם מדמיינים את המרפסת שלכם, אם אין לכם העדפה ספציפית לכך שהמרפסת תעמוד על עמודי תמך, בניית מרפסת תלויה מאפשרת לכם ליהנות בדיוק מהמרפסת שחלמתם עליה. בבלקון מרפסות אנו נסייע לכם בתכנון המרפסת לפני ולפנים, בבחירת הגודל והתצורה שלה, בבחירת גובה המעקה ההיקפי ותוספת מעקה הבטיחות, בתכנון תשתית הניקוז, המים, החשמל והתאורה למרפסת, בריצוף, בגמר הקירות, במפתח המרפסת לחיבור עם החלל הפנימי של הבית ועוד.

בשלב הראשון, נשלים איתכם את שלב התכנון ונגבש תכנית בניה מפורטת אותה נוכל להגיש לוועדה המקומית לתכנון ובנייה לצורך קבלת היתר בניה, וננהל עבורכם את כל ההתקשרות עם הרשות עד לקבלת ההיתר המיוחל. במקביל, נשב יחד ונעצב כל פרט במרפסת, מבחירת הריצוף, דרך חיפוי הקירות ועד סוגי גופי התאורה ופתרון הצל למרפסת. עם תכנית הבניה ותכנית העיצוב בידינו נצא אל הדרך, ונבנה עבורכם את המרפסת התלויה, כשיש באפשרותכם לבחור בין מרפסת פלדה, מרפסת ברזל, מרפסת אבן או מרפסת בטכניקות מתקדמות של בניה קלה.

 

מומחי המרפסות של בלקון מרפסות מחזיקים בידיהם רקורד של בניית מרפסת תלויה עבור אלפי ישראלים, שנהנים כיום מפינה נעימה ורגועה לשעות הפנאי של בני הבית. אנו נבנה לכם מרפסת שתעניק לכם מענה לכל הצרכים שלכם, החל מעניין ניקוז המים, דרך עיצוב ודקורציה, תשתיות גז לגריל וכלה בפתרונות הצללה מתקדמים, לרבות פרגולות עץ, פרגולות אלומיניום, סוככים חשמליים ועוד. אם אתם רוצים להוסיף מרפסת לבית, מרפסת תלויה היא ללא ספק הפתרון המהיר, הקל והדקורטיבי ביותר שבו אתם יכולים לבחור כבר עכשיו.

בניית מרפסת תלויה