הוספת מרפסות שמש בבתי יוקרה

 חיסכון כספי גדול! וניהול הפרויקט על ידי טובי המומחים בארץ!

צרו קשר ונציג יחזור אליכם בהקדם

תוכן עניינים

אם אתם רוצים לשדרג את הדירה שלכם וליהנות ממרפסת שמש בה תוכלו להשתזף, לאכול ואף לארח חברים ומשפחה אתם חייבים לבצע הוספת מרפסת שמש. אך על מנת לבצע הוספת מרפסות שמש בבתי יוקרה חשוב שתדעו יש צורך בהיתר בנייה מהעירייה וכן לשכנע את כל השכנים בבניין שהם הולכים להרוויח מכך. נשמע בלתי אפשרי? לא ממש.

הוספת מרפסות שמש בבתי יוקרה לאיכות חיים

אם אתם גרים בבית יוקרה אך אין לכם מרפסת שמש מפנקת וכייפית, זה הזמן להוספת מרפסות שמש בבתי יוקרה. עם הוספת מרפסות שמש בבתי יוקרה תוכלו ליהנות מאיכות חיים גבוהה, בין אם זה להשתזף או להתפנק בארוחה טובה עם חברים ולהתענג מהנוף הנשקף. הוספת מרפסות שמש בבתי יוקרה משדרגת עד מאוד את חיי הדיירים, אך על מנת לעשות אותה יש צורך ברוב גבוהה של דיירי הבניין וכן בהיתר בנייה שעליכם לקבל מהעירייה. מדובר על תהליכי בירוקרטיה קשים ומתישים שבסופם מחליטה העירייה לאשר לכם הוספת מרפסות שמש או לא לאשר.

האם הוספת מרפסות שמש היא לכל הדיירים או בנפרד?

הוספת מרפסת שמש יכולה להיות לכל הבניין או באופן נפרד. בין אם תבחרו הוספת מרפסת שמש לכל בניין או רק לכם באופן פרטי, אתם חייבים היתר בנייה מהרשות מעירייה. אם החלטתם על מרפסות שמש לכל דיירי הבניין אתם חייבים ברוב של 75% על מנת לבצע את תוספות המרפסות. ברוב המקרים תמיד יהיו מתנגדים ויהיו ויכוחים רבים בין התומכים למתנגדים. אך אם יש לכם 75% מקולות הדיירים תוכלו ליהנות ממרפסות שמש, מאחר שלמתנגדים אין כל זכות לעצור את ההליך ובכל מקרה ההתנגדות שלהם תדחה בבית משפט. אם תחליטו על בניית מרפסת שמש אישית רק לכם תצרכו גם כן היתר מהעירייה על מנת שיאשרו לכם. כך שבכל מקרה אתם חייבים היתר בנייה מהעירייה.

מהן גודל מרפסות השמש?

גודל מרפסות תלויות  ברוב הרשויות העירוניות אשר מאשרים הוספת מרפסות הוא עד 10% משטח הדירה ועד 14 מ"ר, בהתאם לשטח הגדול מבניהם. אם ישנם מצבים שבהם לדיירים יש אחוזי בנייה שלא נוצלו ניתן להוסיף למרפסת שמש עוד כמה מ"ר ובכך להגדיל אותה.

מהן עלויות מרפסות שמש?

עלות מ"ר למרפסת שמש אשר כוללת עלויות היתרים ויועצים עולה 6,000 ₪. כך שאם יש לכם מרפסת שמש בשטח של 12 מ"ר עלותה תהיה כ-72,000 ₪. מדובר על מחיר גבוהה אך הוא שווה את זה, כי לכם יש עוד תוספת של כמה מ"ר לבית מה שמעלה את ערך הדירה שלכם בבוא העת שתרצו למכור אותה. מעבר לכך, את מקבלים מרפסת שמש שבה תוכלו להשתזף, סתם לשבת עם המשפחה או חברים ולבהות בנוף, או לאכול עם חברים טובים או לבד.

לסיכום, אם רכשתם דירת יוקרה באופן עצמאי או באמצעות משרד תיווך בהרצליה פיתוח, כפר שמריהו, קיסריה או כל איזור יוקרתי אחר בארץ ואין בה מרפסת שמש כדאי לכם לעשות אחת כזו, כך גם תעלו את ערכה של הדירה וגם תהנו מהשהייה בה הרבה יותר.

 

מרפסת תלויה בחיפה

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב:

קבוצת Balcon
קבוצת Balcon

חברת בלקון מתמחה בניהול פרויקטים של בניית מרפסות שמש אנו מלווים את לקוחותינו לכל אורך התהליך החל משלב קבלת החלטה משותפת של כל בעלי הנכסים בבניין המשותף, תכנון הפרויקט הוצאת היתרי הבניה ותכנון הנדסי של המרפסת על ידי קונסטרוקטור לחברתנו הניסיון העשיר ביותר בארץ עם מ1000 מרפסות שמש מפלדה ומבטון.

למאמרים נוספים בנושא:

התקשרו עכשיו
מעוניינים שנחזור אליכם? השאירו פרטים!