היתר בנייה למרפסות

תראו לי אדם שלא רוצה מרפסת בביתו ואתן לכם מאה שקלים. אולי אדם מסוים יחליט לא לבנות מרפסת בבית שלו בגלל מצוקה כספית אך אם הייתם נותנים לאותו אדם חשבון בלתי מוגבל אזי סביר להניח כי הדבר הראשון שהוא היה עושה זה להוסיף מרפסת לבית שלו.

היתר בנייה למרפסות – האם מדובר בהליך סבוך?

ההבנה היא כי מרפסת היא חלק הכרחי בבית והיא בעלת משמעות אדירה לאיכות החיים שלנו. הצרה היא שפעמים רבות ישנו קושי גדול לקבל היתר בנייה למרפסות. נכון אם אתם מתכננים לבנות מרפסת בגודל 12 מ"ר או אפילו 14 מ"ר אזי אתם לא צריכים לקבל בכלל היתר. אך רוב מי שמחליט לבנות מרפסת צריך לקבל היתר וזוהי גבר משימה לא פשוטה כלל וכלל. פעמים רבות עד שתקבלו את ההיתר להוספת המרפסת יחלפו חודשים רבים וזהו משהו שאתם חייבים לקחת בחשבון.

היתר בנייה למרפסות – היעזרו בגורם מקצועי שיעזור לכם לקבל את ההיתר

כפי שכבר הבנתם היתר בנייה למרפסות הוא דבר לא פשוט כלל וכלל והוא יכול לתקוע מקלות בגלל השיפוץ. אז מה עושים מוותרים על הוספת המרפסת? ממש לא מה שאתם צריכים לעשות זה לפנות אל גורם מקצועי אשר יעזור לכם לקבל את ההיתר. כך אדריכל מנוסה או מהנדס בניין טוב יוכלו לסייע לכם מאוד בכדי להבטיח כי תקבלו את ההיתר והם יוודאו גם כי תגישו את כל המסמכים הרלבנטיים. עליכם גם להבין כי אם תפנו אל חברה מנוסה ולא אל קבלן פרטי החברה הזאת תעמיד לרשותכם אנשים אשר יעזרו לכם לקבל את ההיתר ואתם תוכלו להוסיף את המרפסת בצורה הרבה יותר מהירה וטובה.

היתר בנייה למרפסות – מהו תיק מידע?

היתר בנייה למרפסות כולל הרבה מאוד ניירת ועליכם לתת את דעתכם על נושא זה. עליכם להבין כי המרפסת תשרת אתכם בצורה הטובה ביותר ועל כן כדאי לעשות הכול בכדי לעמוד בדרישות הוועדה. לאחר שתגישו את הבקשה להיתר אתם תקבלו מן הוועדה תיק מידע אשר יכלול את כל המידע שאתם צריכים לדעת על זכויות הבנייה שלכם ועל התבע שלכם. לכן חשוב מאוד לתת לגורמים מוסמכים לעבור על התיק הזה והם יוכלו להגיד לכם האם אתם יכולים להוסיף את המרפסת או שמא ישנם בעיות המונעות מכם לעשות זאת ואשר מהווים מכשול בפני קבלת ההיתר.

היתר בנייה למרפסות – האם לרשום מרפסת בטאבו?

לאחר שקיבלתם היתר בנייה למרפסות ולאחר שבניתם כבר את המרפסת עולה שאלה חשובה ביותר והיא האם לרשום את המרפסת בטאבו. ההמלצה שלנו היא לעשות זאת ובהקדם האפשרי. עליכם גם להבין כי גם כאם תוכלו להיעזר בגורמי מקצוע אשר יעזרו לכם לבצע את העבודה על הצד הטוב ביותר וללא בעיות לקבל את הטאבו המיוחל.

היתר בנייה למרפסות

השארת תגובה