הרחבת מרפסת שמש קיימת

 

יש לכם כבר מרפסת שמש אבל היא לא באמת מספיקה לכם לכל תכניות הפנאי שתכננתם עבורה? חושבים לבצע הרחבת מרפסת שמש קיימת ומחפשים את אנשי המקצוע המתאימים למשימה? חברת בלקון מרפסות מציעה לכם שירות מקצועי, שמאפשר לכם להרחיב את מרפסת השמש הקיימת שלכם ולעצב אותה בדיוק על פי ההעדפות שלכם.

 

מרפסת גדולה יותר –הרחבת מרפסת שמש קיימת איכות חיים גבוהה יותר

אז קניתם את הדירה שלכם עם מרפסת שמש, אבל עם הזמן גיליתם שהמרפסת הזאת לא ממש משרתת את הצרכים שלכם, ולא ממש מספיקה לכם בכדי ליהנות ממנה כפי שתמיד דמיינתם לעצמכם. הבשורה היא שלא משנה מה גודל המרפסת שלכם היום, באמצעות הרחבת מרפסת שמש קיימת תוכלו להגדיל את שטח המרפסת בצורה משמעותית, ולהגדיל גם את איכות החיים שלכם בבית. למעשה, אתם לא הראשונים שעוברים את התהליך הזה. אלפי משפחות ישראליות שקנו בתים עם מרפסות קטנות וצדדיות, הצליחו להגדיל את המרפסת שלהם ולהפוך אותה לפינה המהנה והמרנינה ביותר בבית שלהם, ועכשיו גם אתם יכולים.

 

הרחבת מרפסת שמש קיימת – איך עושים את זה?

כל תהליך של הרחבת מרפסת שמש קיימת חייב להתחיל בתכנון אדריכלי. בשלב הזה נבחן המבנה הקיים, המיקום המיועד של המרפסת, האופן בו ייפתח הפתח שיחבר בין המרפסת ובין החלל הפנימי של הבית, החוזק המבני של קירות המבנה וכן הלאה. נתונים אלה בשילוב התכניות שיש לכם לגבי המרפסת, קרי השטח שתרצו להוסיף למרפסת, התצורה שבה המרפסת תהיה בסוף וכן הלאה, מגובשים אל תוך תכנית אדריכלית שעליה יתבסס בהמשך תהליך הבניה.

אחרי שבנינו את התכנית האדריכלית מתחיל השלב הבירוקרטי של הגשת בקשה להיתר בניה מהוועדה המקומית לתכנון ובנייה. גם בשלב הזה מסייעת לכם בלקון מרפסות, ומגישה בשמכם את הבקשה, מנהלת את ההתקשרות עם הוועדה המקומית ועושה את כל הנדרש בכדי לקבל את היתר הבנייה המיוחל.

הרחבת מרפסת שמש קיימת בליווי מלא

במקביל, נשב איתכם על נושא עיצוב המרפסת ונקבע את כלל האלמנטים שהיא תכלול, כמו למשל ריצוף, סוכך צל, מעקה היקפי, מעקה בטיחות, דקורציה, תאורה, סגירת חורף בזכוכית וכדומה. בלקון מרפסות מציעה לכם מגוון רחב של פתרונות, למעשה המגוון המלא והשלם של פתרונות להרחבת מרפסת שמש קיימת, ואתם רק צריכים לבחור את מה שמתאים לכם, בסיוע אנשי מקצוע שיוודאו שהכל עולה בקנה אחד עם עקרונות העיצוב המקצועיים.

או אז ייכנסו לתמונה אנשי הביצוע של בלקון מרפסות, וירחיבו את המרפסת שלכם בדיוק על פי התכנית האדריכלית שגובשה ובהתאם ללוחות הזמנים שסוכמו, והכל בסטנדרטים הגבוהים ביותר בענף הבניה, ובליווי צמוד של מהנדס.

 

אתם לא חייבים להמשיך לחיות עם מרפסת קטנה וחסרת שימוש. בלקון מרפסות מציעה לכם שירות הרחבת מרפסת שמש קיימת במחיר ההוגן ביותר בשוק ובסטנדרטים הגבוהים ביותר בשוק.

הרחבת מרפסת שמש קיימת