מרפסת תלויה בחיפה

 

מחפשים גוף מקצועי שמתמחה בעולם המרפסות, ויכול לבנות עבורכם את המרפסת שחלמתם עליה? מחפשים את החברה המתאימה ביותר לבניית מרפסת תלויה בחיפה במחיר הוגן וברמת ביצוע על פי הסטנדרטים הגבוהים ביותר? חברת בלקון מרפסות מציעה לכם את כל מה שקשור לעולם המרפסות, ובכלל זה גם בניית מרפסת תלויה בכל קומה ובכל תצורה ושטח.

 

מהי מרפסת תלויה ? מרפסת תלויה בחיפה עם חברת בלקון

לפני שאתם מחפשים אנשי מקצוע המספקים שירות הוספת מרפסת תלויה בחיפה, כדאי שתבינו תחילה מהי מרפסת תלויה. בבניית מרפסת בקומה הראשונה ניתן להעניק למרפסת את התמיכה הנדרשת לה, באמצעות מתיחת עמודי תמך אל הקרקע. בבניית בניין עם מרפסת לכל דירה, ניתן להמשיך ולמתוח עמודי תמך בין מרפסת אחת למרפסת שמעליה, ובצורה זו לספק תמיכה מספקת לכל המרפסות בבניין.

כאשר אתם רוצים להוסיף מרפסת לבית שלכם, שממוקם בקומה השנייה ומעלה, האפשרות שעומדת בפניכם היא האפשרות של מרפסת תלויה. לא מדובר כמובן, על מרפסת שתולים אותה כמו שתולים מדף, אלא במרפסת שנראית כאילו היא תלויה על הבניין מבחוץ. בפועל, מרפסת תלויה נשענת על קורות פלדה המקובעות אל קיר המבנה, וכן נאחזת בשורה של נקודות עוגן לאורך קיר המבנה, באופן שמספק לה את התמיכה הנדרשת לה, ולא משנה באיזו קומה ממוקמת הדירה שלכם.

 

איך צפוי להיראות הפרויקט של הוספת מרפסת תלויה בחיפה?

לפני שנבנה לכם את המרפסת החדשה יש לנסר את הבטון מתחת לחלון הקיים בסלון לרשותכם המחירון של יהלומי ניסור בטון, נכנס לתהליך תכנון במסגרתו נבחן את משטר השמש בחיפה ומאילו כיוונים היא קורנת. נבחן את קירות המבנה, את אפשרויות החיבור בין המרפסת ובין החלל הפנימי של הבית ואת האפשרויות לעיצוב המרפסת בהיבטים של גודל ותצורה. על בסיס נתונים אלה, נבנה תכנית בנייה מאושרת על ידי מהנדס, שאיתה נוכל להמשיך הלאה ולהגיש בקשה להיתר בנייה מהוועדה המקומית לתכנון ובנייה בעיר חיפה.

חברת בלקון מרפסות לוקחת על עצמה את האחריות המלאה לבנות עבורכם את תכנית הבניה ולטפל בכל ההיבטים הדרושים לצורך הוצאת היתר הבנייה. בהמשך לכך, מעמידה לרשותכם החברה גם את מעצבי הבית שלה, שיסייעו לכם להחליט על כל פרט ופרט במרפסת שלכם, לרבות סוג הריצוף, סוג המרפסת, גובה המעקה ההיקפי, גובה ותצורה של מעקה הבטיחות, תוספות דקורציה, תאורה, ניקוז, סגירת חורף, פתרון הצללה וכל אלמנט אחר שנדרש לכם בכדי ליצור את פינת החן שאותה אתם רוצים להוסיף לחייכם.

לבסוף, נגייס למשימה את צוות הבנייה המקצועי שלנו, ונוציא את תכנית הבנייה אל הפועל בדיוק כפי שתכננו יחד ובדיוק על פי לוחות הזמנים שהסכמנו עליהם.

 

חברת בלקון מרפסות מציעה לכם את ההזדמנות להגשים חלום עם מרפסת שמש מעוצבת, שתשמש כפינת החן והשלווה של בני המשפחה, גם בעונת הקיץ וגם בעונת החורף. החברה מספקת שירות בניית מרפסת תלויה בחיפה, ומקפידה על הסטנדרטים הגבוהים ביותר בענף הבנייה, ועל המחירים ההוגנים ביותר בו.

 

מרפסת תלויה בחיפה

השארת תגובה