צילייה לגינה

 חיסכון כספי גדול! וניהול הפרויקט על ידי טובי המומחים בארץ!

צרו קשר ונציג יחזור אליכם בהקדם

תוכן עניינים

גינות ישראליות נראות היום הרבה יותר מזמינות ומוצלחות לשימוש בכל ימות השנה הודות לפתרונות הצללה שמשתמשים בהם גם בימי החורף השמשיים. אנחנו מוצאים בכל גינה וחצר של בית או בניין או מוסד ציבור כלשהו את הפתרון המעולה והאולטימטיבי של ציליות לגינה.

אנו בחברת צל וילון, יודעים שהן באות בצבעים שונים, עם מוטות וטבעות, עם קשירות מעניינות, עם או בלי דק מתחתן, עם הרבה רהיטי גינה שנוח לשבת מתחת, בדרגות צפיפות שונות לפי הצורך והטעם של מי שמזמין אותם, כך שאפשר לשלוט בקלות במידת האור והצל שאנחנו מקבלים מתחת לצילייה. היום אפשר למצוא ציליות כאלה גם בגני אירועים וגם בבתי קפה ובמסעדות שרוצות לנצל מזג אוויר נאה ולהוציא כיסאות ושולחנות. אפשר גם לנצל זאת פשוט לשלוח את הילדים לשחק בחוץ מבלי לחשוש שיחטפו מכת שמש.

סוגים שונים לפי הטעם והצורך

מה שחשוב לומר זה שהן משמשות את כולם לפי העיצוב שלהן והן יכולות להיות פשוטות מאוד או יוקרתיות, קטנות לבית וגינה קטנים, או ענקיות לאירועים שונים, פשוטות ועמידות כדי שיוכלו לעמוד במלח הים אם נרצה לקחת אותן לחוף, או יותר יוקרתיות ומעוצבות אם אנחנו רוצים להתקין אותן בחצר שלנו.

הן כמובן יכולות להיות גם לא קבועות לקרקע ולקירות אלא ניידות. אפשר לקפל אותן בכל עת שרוצים ולהציב אותן מחדש כשצריך.

הגמישות בהפעלה ובהתקנה שלהן היא פשוט גאונית. ציליות של הצללה לגינה הפכו את ישראל באמת לארץ שאפשר ליהנות בה מהטבע ומהגינה גם כאשר בחוץ מאוד לא נעים.

היום אנחנו יודעים שאפשר לנצל גם את הקיץ לאירוח ולבילוי שעות הפנאי בגינה הודות לפתרון הפשוט הזה שאפילו אינו מצריך הוצאת היתר בנייה כמו שפרגולות מסוימות דורשות.

פשוט לפרוש את העמודים ולפרוש את היריעה עליהם, לפי המבנה שלה.

למה דווקא ציליות הן פתרון מעולה?

המחיר אינו בר תחרות לכל פתרון הצללה אחר ובגלל זה אנחנו מוצאים ציליות בכל מקום כמעט ובמחירים בטווח רחב.

גם המבנה שלהן יכול לנוע מציליות ורשתות צל מלאות שמחוברות למוטות או כאלה שמוטות כמו אוהל בים עם יתדות.

זהו פתרון מעולה שמיוצר היום מחומרים סינתטיים בעיקר, אם כי יש גם כאלה שעשויים מחומרים טבעיים למי שאוהב את המראה של הכותנה והקנבס.

ציליות מיוצרות היום בדרך כלל לכל מטרה ובגדלים שונים והן נחשבות לדרך הטובה ביותר להן על עצמכם בשמש, להגן על הגינה, על ריהוט הגינה ועל האורחים שלכם והילדים כאשר אתם מארחים אותם בבית גם בקיץ.

הצללות גם גינה עצמה

גם צמחייה זקוקה להצללה כשהשמש חזקה מדי ואינה מתאימה לכל כמות של האור. אנחנו מגינים על הגינה באמצעות הצללה וגם על ריהוט יקר שאנחנו רוצים לשמור עליו מפני השמש הקופחת.

במקרים רבים זהו ההבדל שבין להשתמש בגינה לבין לוותר עליה לגמרי ולא ליהנות ממנה, למרות שגינה וחצר הם בדיוק מה שישראלים אוהבים ובגללם הם קונים את הבית. חום של קיץ ישראלי הוא אכזרי מאוד לכל דבר, כולל חפצים וצמחים ולכן ההצללה עוזרת להם וגם לבית.

קירור הבית

כל צל שאנחנו מצליחים לעשות מחוץ לבית משפיע ישירות גם על הטמפרטורה בבית ועוזרת לקרר את הסביבה שלו. אפשר להשתמש בהצללה גם כדי להגן על הרכב מפני השמש ולתת לילדים לשחק מתחת לצילייה יפה כזאת קרוב לבית. היתרון הגדול ביותר של צילייה הוא המחיר שלה שהוא באמת זול יחסית גם כשמדובר בציליות מיוחדות ויוקרתיות מהסוג המורכב יותר ומחומרים יותר יקרים. עם זאת, יש מספיק ציליות פשוטות וזולות שמתאימות לכולם כך שאפשר ליהנות מהן.

 

 

איך תבחרו את הריהוט הנכון למרפסת שלכם?

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב:

קבוצת Balcon
קבוצת Balcon

חברת בלקון מתמחה בניהול פרויקטים של בניית מרפסות שמש אנו מלווים את לקוחותינו לכל אורך התהליך החל משלב קבלת החלטה משותפת של כל בעלי הנכסים בבניין המשותף, תכנון הפרויקט הוצאת היתרי הבניה ותכנון הנדסי של המרפסת על ידי קונסטרוקטור לחברתנו הניסיון העשיר ביותר בארץ עם מ1000 מרפסות שמש מפלדה ומבטון.

למאמרים נוספים בנושא:

התקשרו עכשיו
מעוניינים שנחזור אליכם? השאירו פרטים!