תוספת מרפסת

 

רוצים להוסיף מרפסת חדשה לבית? מחפשים את אנשי המקצוע הטובים ביותר, שיבטיחו לכם לא רק מרפסת חזקה ובטוחה במאה אחוז, אלא מרפסת מעוצבת ודקורטיבית בדיוק בגודל ובצורה שתמיד חלמתם? חברת בלקון מרפסות, מומחים בבניית מרפסות ובבניית תוספת מרפסת מציעה לכם הזדמנות להוסיף מרפסת חדשה לבית במחירים אטרקטיביים ועל פי הסטנדרטים הגבוהים ביותר בענף הבניה.

 

תוספת מרפסת בכל בית בישראל

אין מתאים יותר ממזג האוויר בישראל למרפסת שמש ביתית. כמעט כל פרויקט בניה חדש בישראל כולל בתוכו אלמנט של מרפסת שמש לכל דירה, וזאת מעבר לאלפי הישראלים שבוחרים להוסיף מרפסת נוספת לדירה, או מרפסת ראשונה בדירה ללא מרפסת כלל. במקרה של תוספת מרפסת, חשוב לבצע את התהליך בצורה סופר מקצועית על מנת להבטיח שהוא נעשה עם ההיתרים הנדרשים על פי החוק, ושהוא עונה לכל הדרישות העיצוביות וההתאמה לעיצוב הכולל של הבית. חברת בלקון מרפסות מעניקה לכם שירות מקצה לקצה, החל מתכנון המרפסת, דרך הוצאת ההיתרים הנדרשים ועד עיצוב המרפסת וביצוע הגמר בצורה שלמה ומושלמת.

 

איך אנחנו מוסיפים לכם מרפסת לבית?

את התהליך של תוספת מרפסת אנו שואפים להשלים כמה שיותר מהר וכמה שיותר קל, ולכן חשוב שנתחיל בתכנון נכון ויסודי. בשלב ראשון נבחן את המיקום בו אתם רוצים להוסיף את המרפסת, ונקבע את המיקום המדויק ברמת המ"מ. נקבע את צורת מפתח המרפסת והמעבר בין המרפסת ובין החלל הפנימי של הבית, נוודא שלא מעורבים בתהליך קירות תמך או עמודי תמך, ובמידה שכן, נבחן את האפשרות מול קונסטרוקטור מוסמך שיאשר את המהלך.

לאחר שתהיה בידינו תכנית אדריכלית למרפסת החדשה שלכם, נוכל להגיש אותה לוועדה המקומית לתכנון ובניה לצורך בקשת היתר בניה. מאחר ומדובר בתוספת מרפסת תלויה החורגת מקווי המתאר של המבנה, חובה להוציא היתר בניה ולבלקון מרפסות ניסיון רב שנים בהגשת בקשות להיתרי בניה ובניהול ההתקשרות מול הרשויות עד לקבלת ההיתר.

במקביל ומבלי לבזבז זמן, נשב איתכם על עיצוב המרפסת ונציג בפניכם את כל האפשרויות העומדות בפניכם: מרפסת פלדה, מרפסת תלויה, מרפסת בטון על קורות פלדה, סגנונות של מעקה היקפי למרפסת עם תוספת מעקה זכוכית, ברזל, עץ או כל סגנון אחר שמתאים לכם. נציג בפניכם אפשרויות לריצוף המרפסת, חיפוי הקירות הפנימיים, תאורה, פתרונות הצללה מבוססי פרגולת עץ, פרגולת אלומיניום, סוכך חשמלי ועוד שורה של פתרונות שיעניקו לכם צל מלא במרפסת החדשה שלכם.

לבסוף, נתחיל בעבודה ובתוך שבועות בודדים תוכלו ליהנות מישיבה מהנה עם כל בני הבית במרפסת החדשה שלכם, במיקום הכי טוב בבניין.

 

חברת בלקון מרפסות מציעה לכם הזדמנות לבנות תוספת מרפסת בכל הסגנונות ובאמצעות כל הטכניקות הקיימות היום, ועל פי הסטנדרטים הגבוהים ביותר בענף הבנייה. אנשי המקצוע שלנו אוחזים ברקורד של מאות פרויקטים, ואת כל הרקורד הזה אנו מביאים אל משימת הוספת המרפסת שלכם.

תוספת מרפסת

השארת תגובה