תליית טלוויזיות

 חיסכון כספי גדול! וניהול הפרויקט על ידי טובי המומחים בארץ!

צרו קשר ונציג יחזור אליכם בהקדם

תוכן עניינים

ככל שהפופולריות של טלוויזיות גדלה, כך גם מספר האנשים שתלו את הטלוויזיות שלהם על קיר.

זוהי מגמה שכנראה תימשך, מכיוון שיותר אנשים מחפשים דרך קלה לתלות את הטלוויזיה שלהם.

טלוויזיות תלויות כעת על קירות במספרים הולכים וגדלים. הטרנד התחיל עם אלה שהיו להם סלונים גדולים ורצו לנצל את כל החלל הזה על ידי טלוויזיה משני צידי האח או על קיר מול האח.

ככל שיותר אנשים יתחילו לתלות טלוויזיות על קירות, יהיה להם קל יותר למצוא ציוד וחלקים שהם צריכים עבור סוג זה של התקנה. גם היצרנים יוכלו להגדיל את הייצור ככל שהביקוש יגדל.

תעשיית הטלוויזיה היא אחת התעשיות הפופולריות ביותר בעולם.

ישנן חברות רבות המייצרות, משווקות ומוכרות טלוויזיות. זה הוביל לחדשנות רבה בתעשייה זו.

טלוויזיות תלויות הן דרך חדשנית לתלות טלוויזיות על קירות או תקרות. כמו בחברה של תליית טלוויזיות הם מספקים דרך גמישה יותר וחוסכת מקום לצרכנים לצפות בתוכניות ובסרטים האהובים עליהם מבלי להתפשר על אסתטיקה.

תעשיית הטלוויזיה התלויה ראתה צמיחה רבה בעשור האחרון, כאשר השוק העולמי מוערך ב-10 מיליארד דולר ב-2018 בלבד. הסיבה העיקרית לכך היא כי הם מספקים פתרון גמיש יותר מאשר טלוויזיות רצפה מסורתיות אשר עשויות להיות קשות להתקנה ולתחזוקה בחללים מסוימים

זוהי טעות נפוצה שטלוויזיות תלויות קלות להתקנה ולתחזוקה.

עם זאת, הם אינם קלים כפי שהם נראים. תליית טלוויזיות דורשות תכנון והתקנה נאותים על מנת למנוע בעיות פוטנציאליות שעלולות להתעורר עם ביצועי הטלוויזיה.

ניתן להתקין טלוויזיות תלויות בדרכים שונות, בהתאם לשטח הפנוי ולסוג הקיר עליו היא תלויה:

-מסך קבוע תלוי על הקיר: סוג זה של התקנה כולל הצמדת תושבת על הקיר ולאחר מכן הצמדת מסך על התושבת הזו. לשם כך תזדקק לממצא חתיכים או מקדחה חשמלית עם חיבור למברג.

-מסך מסתובב תלוי על הקיר: סוג זה של התקנה כולל חיבור תושבת לקיר בקצה אחד ואז חיבור הקצה השני שלו

טלוויזיות תלויות הופכות פופולריות יותר עם הצגת עיצובי טלוויזיה חדשים המיועדים להרכבה על הקיר.

הטרנד צובר תאוצה בשנים האחרונות כאשר יותר ויותר אנשים בוחרים באפשרות העיצובית הזו.

זה לא רעיון חדש. זה קיים כבר עשרות שנים, אבל רק לאחרונה תפסה הטכנולוגיה את הטכנולוגיה כדי לאפשר לתלות טלוויזיה על הקיר ללא ברגים או ברגים גלויים.

טלוויזיות תלויות צוברות פופולריות בגלל העיצוב והנוחות שהיא מציעה.

הם דרך מצוינת לעדכן חדר במראה רענן.

היתרונות של טלוויזיות תלויות כוללות את היכולת לשנות את הגובה, הזווית והמיקום של הטלוויזיה שלך לצפייה אופטימלית. זה גם מספק דרך קלה להסתיר כבלים וחוטים מכוערים שאחרת עשויים להיות גלויים על הקיר או על הרהיטים שלך.

טלוויזיות תלויות קיימות כבר עשרות שנים, אך לאחרונה הן חוו עלייה בפופולריות בקרב בעלי בתים וכן חללים מסחריים כמו בתי מלון, מסעדות, קניונים וכו'.

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב:

קבוצת Balcon
קבוצת Balcon

חברת בלקון מתמחה בניהול פרויקטים של בניית מרפסות שמש אנו מלווים את לקוחותינו לכל אורך התהליך החל משלב קבלת החלטה משותפת של כל בעלי הנכסים בבניין המשותף, תכנון הפרויקט הוצאת היתרי הבניה ותכנון הנדסי של המרפסת על ידי קונסטרוקטור לחברתנו הניסיון העשיר ביותר בארץ עם מ1000 מרפסות שמש מפלדה ומבטון.

למאמרים נוספים בנושא:

התקשרו עכשיו
מעוניינים שנחזור אליכם? השאירו פרטים!