5 טיפים לאיטום מרפסות

 חיסכון כספי גדול! וניהול הפרויקט על ידי טובי המומחים בארץ!

צרו קשר ונציג יחזור אליכם בהקדם

תוכן עניינים

יש לכם מרפסת? בדקתם האם לא נכנס לשם רטיבות מהגשם? מים שנכנסים למרפסת מימים חורפיים עשויים להפחית מאיכות החיים שלכם, ליצור אי נעימות ואף להוביל לעובש, טחב והרס של מבנה. כאן תוכלו לקבל מידע מקיף ונרחב בנושא איטום מרפסת מרוצפת, עבודות איטום איכותיות ומקצועיות דרך אנשי המקצוע הטובים ומיומנים ביותר בתחום.

מתי מומלץ לבצע איטום מרפסות?  

נזילה של מי גשם מהמרפסת זה דבר שאינו נדיר במיוחד. אם כתוצאה של בניה ושיפוצים ברמה לא מקצועית שהיו קודם לכן, ובין אם זה עניין של שחיקה לאורך שנים, בלאי טבעי ותנאי מזג האוויר שהיכו במרפסת לאורך זמן.

לכן, אם אתם סוברים שהמרפסת שלכם עלולה לסבול מבעיות של רטיבות ובמיוחד לקראת תקופת החורף, דאגו לקרוא לאיש מקצוע מוסמך ומיומן שיוכל לבצע עבודת איטום מקצועית כמו שצריך!

טיפ 1 – לשקול את עלות פירוק הריצוף

לצורך בדיקה ותיקון של רטיבות, יש צורך בהרמה ופירוק של הריצוף במרפסת. יהיה צורך בהרמה של הריצוף על מנת שיהיה אפשר לאטום את האזורים מתחת לריצוף, בה מונחת מערכת האיטום של המרפסת שנבנתה במהלך הבנייה של המרפסת, והיא כוללת בין היתר מערך יריעות ביטומניות. תפקידו של קבלן האיטום לפרק את הריצוף, להחליף או לתקן את היריעות הקיימות ולרצף מחדש. זוהי טכניקה שפותרת בצורה יסודית את בעיות הנזילות והרטיבות, אלא שהיא עשויה להיות מורכבת ויקרה, ועומדת על סביבות 1400 ₪ למטר מרובע בממוצע.

טיפ 2- שקלו לבחור במרצפות פשוטות יותר

תוכלו לבחור להוזיל את עלות התיקונים והשיפוצים אם אתם לוקחים את האחריות להחזיר או להניח מחדש מרצפות חדשות או ישנות עליכם. מרצפות קרמיקה הינן זולות למדי, ואפשר להשיג מרצפות טובות במחירים של 40 ₪ למ"ר. בממוצע. אם תבחרו מרצפות פורצלן, פרקן או אפילו למינציה זה יעלה לכם יותר – סביבות 100 ₪ למ"ר.

טיפ 3-  שקלו לעשות איטום ללא פירוק

עבודת איטום מרפסת יכולה להיות זולה בהרבה אם תבחרו בשיטה שניה, שהיא אמנם פחות יסודית אך יכולה לספק בלא מעט מקרים פתרון הולם לבעיה. במקרים אלו אוטמים רק על גבי הריצוף הקיים ללא פירוק הריצוף. זה אומר שהרטיבות עשויה למצוא דרך אחרת לחלחל, וגם זה לא בטוח אך יש בכך סיכון.

טיפ 4 – אל תוותרו על איכות החומר

בין אם אתם בוחרים בטכניקה של הרמת ריצוף או לא, אתם חייבים לוודא דרך השיפוצניק כי הוא משתמש אך ורק בחומרים שיחזיקו מעמד לאורך שנים. אתם לא מעוניינים בשום פנים ואופן להזמין אותו פעם אחר פעם בכל שנה או שנתיים לאטום מחדש.

טיפ 5 – בחרו רק באיש מקצוע רשום ומוסמך

באתר תוכלו למצוא אנשי מקצוע מקצועיים, ותיקים ובעלי הסמכה מלאה לעסוק בתחום זה. איטום מרפסת מרוצפת עושים רק דרך האתר שיפוצים פלוס. יש כאן רשימה של בעלי מקצוע איכותיים ואמינים שתוכלו ליצור איתם קשר ולהזמין בזמן שמתאים לכם.

 

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב:

קבוצת Balcon
קבוצת Balcon

חברת בלקון מתמחה בניהול פרויקטים של בניית מרפסות שמש אנו מלווים את לקוחותינו לכל אורך התהליך החל משלב קבלת החלטה משותפת של כל בעלי הנכסים בבניין המשותף, תכנון הפרויקט הוצאת היתרי הבניה ותכנון הנדסי של המרפסת על ידי קונסטרוקטור לחברתנו הניסיון העשיר ביותר בארץ עם מ1000 מרפסות שמש מפלדה ומבטון.

למאמרים נוספים בנושא:

התקשרו עכשיו
מעוניינים שנחזור אליכם? השאירו פרטים!