אודותינו

מרפסות תלויות ושיפוץ בניינים BALCON

בדיקת זכויות בניה 

בדיקת היתכנות לפרויקט -אנו נבדוק האם ניתן להוסיף מרפסות שמש לבניין שלכם ונכין לכם דוח תכנוני הכולל -גודל המרפסת שניתן להוסיף המבנה ההנדסי שלה והמחיר שתעלה המרפסת.

הוצאת היתרי בניה

30% חיסכון בעלויות הוצאת היתרי בניה אודות לקשרים שלנו בענף מול האדריכלים המובילים בארץ בתכנון מרפסות -קיצור 50% ממשך התהליך התכנון אל מול תכנון לבד ללא ליווי חברת בלקון

ביצוע הפרויקט

ביצוע הפרויקט בלוחות הזמנים המהירית ביותר ובמחיר המשתלם ביותר בארץ!!! חיסכון ממוצע של 30% במחיר .

קבוצת בלקון מרפסות ושיפוץ בניינים מתמחה מזה שנים ארוכות בליווי פרויקטים של הוספת מרפסות ושיקום מבניפ בכל היקף ובכל קומה. לרשותנו צוות גדול של מומחים המכירים את ענף הבניה לפניי ולפנים ועומדים לרשות לקוחותינו בכל תהליך ופרויקט, החל מבדיקת היתכנות, דרך תכנון והוצאת היתרי בנייה, דרך בנייה והקמה וכלה בגמר ובדיקות טרום מסירה.

במסגרת סל השירותים המוצעים על ידי קבוצת בלקון, אנו מציעים הוספת מרפסות לבניינים שלמים או הוספת מרפסת לדירה בודדת בבניין משותף, הסרת צו מבנה מסוכן וטיפול בהיתרי בניה. לרשותנו הידע והניסיון הנדרשים לצורך הקמת טור של מרפסות, זו מעל זו, לאורך הבניין כולו, באופן כזה שכל מרפסת מספקת תמיכה למרפסת שמעליה ולחילופין מציעים שירות הוספת מרפסת תלויה ללא תלות בקומה שמתחת ועם אפשרות להוספת המרפסת בכל קומה, גם באופן עצמאי לחלוטין.

בלקון מרפסות מעמידה לרשות לקוחותיה את כל הידע והיכולות הנדרשים על מנת להשלים כל פרויקט שמתקשר לשיפות מעטפת בניין אן הוספת/שיפוץ מרפסות. בכלל זה, אנו מספקים ליווי אדריכלי ומעורבות של מהנדס קונסטרוקטור, תכנון הוספת מפתח דלת שתחבר בין חלל הפנים ובין המרפסת החדשה ועוד.

בהמשך לכך, אנו מסייעים בטיפול בסדקים בחיצוניות הבניין, עיצוב המרפסת, בחירת ריצוף, תאורה, אינסטלציה, תשתית גז, מעקה בטיחות, הצללה ועוד. מאחר ומדובר בתוספת חיצונית למבנה, ישנה חובה לקבלת היתר בניה מתאים מהוועדה המקומית לתכנון ובנייה וקבוצת בלקון מסייעת ללקוח ומלווה אותו לאורך תהליך הוצאת ההיתר ועד לקבלתו כדין.

 

30% חיסכון
בעזרת הטכנולוגיה המתקדמת בארץ

חברת בלקון מתמחה בניהול פרויקטים של בניית מרפסות שמש אנו מלווים את לקוחותינו לכל אורך התהליך החל משלב קבלת החלטה משותפת של כל בעלי הנכסים בבניין המשותף, תכנון הפרויקט הוצאת היתרי הבניה ותכנון הנדסי של המרפסת על ידי קונסטרוקטור לחברתנו הניסיון העשיר ביותר בארץ עם מ1000 מרפסות שמש מפלדה ומבטון.

אנו מציעים לכם חיסכון כספי וניהול הפרויקט על ידי טובי המומחים בארץ בתחום תוספות הבניה אתכם כלקוחות לא צריכים לעשות כלום אנו עושים הכל !!!

מרגע הפניה אלינו מומחי החברה ינהלו את הפרויקט בצורה המקצועית ביותר אנו .

השלב הראשון והחשוב ביותר בפרויקט הוא התכנון הראשוני הן מבחינה אדריכלית והן מבחינה קונסטרוקטיבית תכנון אופטימלי

חייב להתבצע על ידי מומחים בתחום הבניה בכלל והוספת המרפסות בפרט-לנו לאחר יותר מ-1000 מרפסות שתוכננו על ידנו

ובוצעו על ידינו לנו הניסיון המקצועי הנדרש בכדי לתכנן ולבצע פרויקט הוספת מרפסות לבניין שלכם.

התקשרו עכשיו
מעוניינים שנחזור אליכם? השאירו פרטים!