בניית מרפסות

 חיסכון כספי גדול! וניהול הפרויקט על ידי טובי המומחים בארץ!

צרו קשר ונציג יחזור אליכם בהקדם

תוכן עניינים

בניית מרפסות – מדוע המרפסת כה ייחודית לישראל?

מדוע בכל עיר בישראל ובכל בניין משותף אנחנו רואים מרפסות, הרי אם נלך לאירופה לא נראה ברוב הבניינים שם מרפסות? באותה מידה אנחנו יכולים להגיד לכם כי באגן הים התיכון דווקא במדינות רבות כמו טורקיה או יוון מרפסות, אז מהי הסיבה לכך? אם כן מרפסת קשורה באופן הדוק למזג האוויר השורר במדינה מסוימת. כאשר במדינה מסוימת רוב השנה קר, גשום ומושלג, אזי ברור שאין טעם במרפסת במזג אוויר כזה. לעומת זאת במדינה שם חם רוב השנה והלחות גבוהה מרפסת היא דבר הכרחי המאפשר לנו לחיות בצורה הרבה יותר נאותה וטובה. לכן גם ניתן להסביר מדוע ישראלים רבים בוחרים להוסיף מרפסת לבית שלהם כאשר ניתן לומר בביטחון גדול כי בניית מרפסות הפכה לדבר מקובל אשר ישראלים רבים בוחרים לעשותו.

מהי פרגולה חוקית

פרגולה חוקית מתייחסת למבנה העומד בתקנות ובהנחיות שנקבעו על ידי הרשויות המקומיות בישראל. חשוב להבין את הדרישות וההגבלות החוקיות בעת בנייה או התקנה של פרגולה בנכס שלכם. בהקפדה על תקנון זה תוכלו להבטיח שהפרגולה שלכם לא רק אסתטית אלא גם תואמת את החוק במלואו.

לפני יציאה לפרויקט בנייה כלשהו, לרבות פרגולה, חיוני לקבל את האישורים הנדרשים מהגורמים הרלוונטיים. בישראל, בדרך כלל נדרשים היתרים לכל מבנה קבע בנכס שלכם, לרבות פרגולות. אישורים אלו מבטיחים שהפרגולה שלכם עומדת בתקני הבטיחות ותקנות הייעוד, ואי קבלתם עלולה לגרור קנסות ואף להסרת המבנה.

בעת בניית פרגולה, חשוב לקחת בחשבון את מגבלות הייעוד המוטלות על ידי העירייה המקומית שלך. הגבלות אלו מכתיבות את הגודל, הגובה והמיקום המותרים של הפרגולה שלך. באזורים מסוימים ייתכנו מגבלות על המרחק בין הפרגולה לגבולות הנכס או למבנים שכנים. מומלץ להתייעץ עם מחלקת התכנון המקומית שלך כדי להבטיח עמידה בתקנות אלו.

הנחיות חומר ועיצוב

בניית מרפסות

בניית מרפסות – שקלו לפנות אל חברת בנייה ולא אל קבלן פרטי

אז לאחר שהבנו כי בניית מרפסות היא כה מקובלת בישראל אנחנו חייבים לשאול את השאלה כיצד נבטיח כי המרפסת תענה על הצרכים שלנו בצורה הטובה ביותר וכיצד הבנייה שלה תתבצע על הצד הטוב ביותר? אם כן בכדי להבטיח כי המרפסת תענה על הצרכים שלכם בצורה מושלמת אנחנו ממליצים לכם לפנות אל חברת בנייה ולא אל קבלן פרטי. אתם צריכים להבין כי לחברה יש הרבה יותר משאבים מאשר לקבלן והסיכוי שחברת בנייה תפשוט רגל הוא יותר נמוך מאשר אנחנו מדברים על קבלן. לא רק זאת אלא שסביר להניח כי חברת בנייה תוכל לבצע את העבודה בזמן הרבה יותר מהיר וזהו יתרון גדול שעליו יש לתת את הדעת.

בניית מרפסות – תכננו מראש את הבנייה

אם אתם מחליטים לבצע בניית מרפסות אתם חייבים להבין כי זה לא קורה בזבנג וגמרנו אלא זה תהליך ארוך הדורש תכנון מדויק. עליכם לפנות אל אדריכל אשר יתכנן את בניית המרפסת ויעשה זאת בהתאם לדרישות המהנדס. עליכם להשיג אישורים לבניית המרפסת ועליכם לוודא כי הבנייה תעשה על פי התכניות. כך אתם יכולים להבין כי הבנייה היא לא דבר של מה בכך והיא דורשת מכם השקעה לא קטנה ומשאבים רבים. עם זאת, ניתן לומר כי באופן יחסי בניית מרפסת זה אחד השיפוצים הקלים ביותר שניתן לבצע ואת זאת אתם חייבים לקחת בחשבון אם אתם מחליטים לשפץ את ביתכם.

בניית מרפסות – היזהרו מהעסקה של עובדים זרים

עלינו לחדד את העובדה כי בעת בניית מרפסות חל איסור על העסקה לא חוקית של עובדים זרים או שוהים בלתי חוקיים. אתם חייבים להבין כי אם יתפסו אתכם מעסיקים עובדים זרים לא חוקיים וזה בכלל לא משנה אם הקבלן שלכם העסיק אותם אתם עתידים לעמוד בפני קנס כספי גבוה ואף אישום פלילי וזוהי סכנה גדולה ביותר.

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב:

קבוצת Balcon
קבוצת Balcon

חברת בלקון מתמחה בניהול פרויקטים של בניית מרפסות שמש אנו מלווים את לקוחותינו לכל אורך התהליך החל משלב קבלת החלטה משותפת של כל בעלי הנכסים בבניין המשותף, תכנון הפרויקט הוצאת היתרי הבניה ותכנון הנדסי של המרפסת על ידי קונסטרוקטור לחברתנו הניסיון העשיר ביותר בארץ עם מ1000 מרפסות שמש מפלדה ומבטון.

למאמרים נוספים בנושא:

התקשרו עכשיו
מעוניינים שנחזור אליכם? השאירו פרטים!