היתר בניה למרפסת

היתר בניה למרפסת – האם זה פשוט להשיגו?

אם יש לכם כמה דקות פנויות אנחנו מציעים לכם לצאת לרחוב ולשאול את העוברים והשבים מה הם הכי היו רוצים? התשובה של רבים מהם תהיה ללא ספק כי הם היו רוצים שתהיה להם מרפסת בבית. אז נכון אנחנו לא באמת מצפים כי תצאו ותשאלו עוברים ושבים ברחוב מה הם היו הכי רוצים לקבל אך אנחנו מבטיחים לכם כי הסקר הזה מעיד במידה רבה על העדפות של הישראלים. לכן גם השאלה הנפוצה מאוד האם זה קל לקבל היתר בניה למרפסת? אנחנו יכולים לספר לכם כי אין תשובה פשוטה לשאלה זאת וכי הדבר תלוי במידה רבה בגודל המרפסת שאתם רוצים לבנות. כך לדוגמא אם אתם עתידים לבנות מרפסת בגודל 12 מ"ר אתם כלל לא תצטרכו לקבל אישור אך אם תרצו לבנות מרפסת יותר גדולה אזי תצטרכו לקבל היתר וזאת לא משימה פשוטה כלל וכלל.

היתר בניה למרפסת – האם כדאי לנסות ולהשיגו לבד?

היתר בניה למרפסת – מה היתרונות של מרפסת?

העובדה כי כל כך קשה להשיג היתר בנייה למרפסת משמעה כי עולה השאלה מדוע כל כך כדאי לבנות מרפסת? מדוע לעשות את כל המאמצים הללו אם ישנו קושי כל כך רציני להשיג את ההיתר. למעשה ניתן לומר כי מרפסת עונה על המון צרכים של הישראלים. אין כמעט ישראלי שלא אוהב את האוויר הצלול ואת זאת ניתן להשיג אך ורק במרפסת. לא רק זאת אלא שמרפסת מגדילה את שטח חוק הרחבות מרפסות הבית ויכולה להוות אפילו חדר נוסף אם אנחנו מחליטים לסגור אותה. העובדה כי מרפסת לא מחייבת השקעה גדולה היא יתרון גדול ואת זאת אתם צריכים לזכור.

היתר בניה למרפסת – מדוע המדינה לא מקלה על הבירוקרטיה?

לאור העובדה כי כל כך קשה להשיג היתר בניה למרפסת עולה שאלה חשובה ביותר והיא מדוע המדינה לא מקלה על האזרחים ומאפשרת להם לבנות מרפסת בקלות רבה יותר. אז קודם כל אנחנו חייבים לציין כי שרים רבים ניסו לפתור את הבעיה הזאת ולא הצליחו אך נראה כי אפשר לעשות הרבה יותר בכדי להקל על אזרחי המדינה וטוב תעשה המדינה אם תאמץ מדיניות זו.

היתר בניה למרפסת
SAMSUNG CAMERA PICTURES
השארת תגובה