התקנת מצלמות אבטחה במרפסת

 חיסכון כספי גדול! וניהול הפרויקט על ידי טובי המומחים בארץ!

צרו קשר ונציג יחזור אליכם בהקדם

תוכן עניינים

מרפסת, במיוחד אם מדובר במרפסת בקומת קרקע או אפילו בקומה שנייה, יכולה להוות פרצה הקוראת לגנב ולהפוך לנקודת כניסה אטרקטיבית מאוד עבור כל פורץ. הסיבה לכך היא שחלק בלתי נפרד מכל מרפסת הוא דלת מרפסת מזכוכית וגם אם אנחנו דואגים לנעול אותה בכל עת, הרי שמנקודת מבטו של הפורץ, דלת זכוכית תמיד עדיפה על פני דלת פלדה רב בריחית. בדיוק מהסיבה הזאת, כדאי לשקול את האפשרות של התקנת מצלמות אבטחה במרפסת וכן להתקין גלאים ייעודיים למרחבי חוץ המחוברים למערכת אזעקה מרכזית.

איך יכולות מצלמות אבטחה במרפסת לתרום לכם?

התקנת מצלמות אבטחה במרפסת לא מבטיחה לכם בטחון מלא ולא יכולה למנוע באופן מוחלט כל ניסיון פריצה דרך המרפסת. אבל מרפסות אבטחה במרפסת בהחלט יכולות להפחית מאוד את המוטיבציה של כל פורץ, לנסות ולחדור למרפסת שלכם. פורץ לא מחפש רק מקום לפרוץ אליו אלא שהוא מחפש את המקום הקל ביותר לפרוץ אליו תוך נטילת מינימום סיכון. זאת גם הסיבה שבגינה אנו מתקינים סורגים למרות שפורץ מיומן יכול להסיר את הסורגים הללו בקלות רבה למדי. כל אמצעי אבטחה שאנו מוסיפים למרחב הפרטי שלנו, הופך את המרחב הזה לפחות אטרקטיבי מבחינת הפורץ הפוטנציאלי וכך גם לגבי מצלמות אבטחה.

אז אם אתם בוחרים לבצע התקנת מצלמות אבטחה במרפסת, חשוב מאוד שהמצלמות הללו תהיינה בולטות ונראות לעין גם מבחוץ. כאמצעי הרתעתי חשוב מאוד שלא תסוו את המצלמות ולא תסתירו אותן, אלא בדיוק ההיפך – הקפידו על כך שניתן לראות את המצלמות הללו ואפילו תלו שלט המודיע על כך שהמקום מוגן במערכת אבטחה עם מצלמות.

תרומה אבטחתית וחקירתית

התקנת מצלמות אבטחה במרפסת יכולה לתרום לכם גם ברמה של אבטחה בפועל ובמקרה של חקירת אירועי פריצה. מצלמות אבטחה רבות יכולות לשמש גם לצורך צילום של המרחב על בסיס קבוע תוך שמירה של החומר המצולם לכל פרק זמן שתבחרו וכן יכולות לתפקד גם כגלאי תנועה. את המצלמות שתתקינו תוכלו לחבר למערכת אזעקה מתאימה, שיכולה לכלול בתוכה רכיב תוכנה שיודע לפענח את התמונה המתקבלת מהמצלמות בכדי לזהות תנועת אדם ולספק לכם התרעות במידת הצורך כמו כל חיישן או גלאי אזעקה אחר.

בנוסף לכך, התקנת מצלמות אבטחה במרפסת יכולה לסייע לכם במקרה של חקירת אירוע פריצה בדיעבד, אבל לא רק פריצה. אם יש לכם שכן שמפריע לכם, שמשליך דברים למרפסת או שיש בני נוער שמבצעים מעשי ונדליזם באזור, תוכלו להיעזר במצלמות האבטחה שהתקנתם לצורך זיהוי הגורמים הללו ולהעביר את המידע הנדרש לטיפול של הגורמים הרלוונטיים. בשורה התחתונה, הערך שיכולות מצלמות אבטחה לספק לכם במרפסת הוא גבוה לאין שיעור מהעלות הנמוכה יחסית של התקנתן, ואף של חיבורן למערכת אזעקה מרכזית.

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב:

קבוצת Balcon
קבוצת Balcon

חברת בלקון מתמחה בניהול פרויקטים של בניית מרפסות שמש אנו מלווים את לקוחותינו לכל אורך התהליך החל משלב קבלת החלטה משותפת של כל בעלי הנכסים בבניין המשותף, תכנון הפרויקט הוצאת היתרי הבניה ותכנון הנדסי של המרפסת על ידי קונסטרוקטור לחברתנו הניסיון העשיר ביותר בארץ עם מ1000 מרפסות שמש מפלדה ומבטון.

למאמרים נוספים בנושא:

התקשרו עכשיו
מעוניינים שנחזור אליכם? השאירו פרטים!