מעצבת פנים למרפסות

 חיסכון כספי גדול! וניהול הפרויקט על ידי טובי המומחים בארץ!

צרו קשר ונציג יחזור אליכם בהקדם

תוכן עניינים

מרפסת היא חלק בלתי נפרד ובמקרים רבים החלק שבו אנחנו חווים כמשפחה את הרגעים היפים ביותר שלנו בבית. מציאות זו לכשעצמה, מצדיקה השקעה בעיצוב המרפסת לפחות, אם לא יותר, מאשר בעיצוב חלל הפנים של הבית ואם אתם חושבים מה כבר אפשר לעצב במפרסת, בשורות הבאות תוכלו ללמוד כיצד יכולה מעצב פנים למרפסות לחולל שינוי של ממש באווירה, באסתטיקה ובעיצוב של מרפסת הבית שלכם.

 

האם ניתן בכלל לעצב מרפסת?

ובכן, התשובה הפשוטה היא כמובן. כל חלל וכל מרחב ניתנים לעיצוב וכל פריט וכל פרט שמתקיים בהם, משפיעים על העיצוב שלהם. ברמה הבסיסית ביותר, תצורת המרפסת, ריצוף המרפסת, הטיח והצביעה של קירות המרפסת, מעקה הבטיחות של המרפסת, תאורת המרפסת, דלת היציאה מהבית למרפסת – אלו הם מרכיבי העיצוב החשובים בכל מרפסת. על אלה אפשר להוסיף עוד שורה של פריטים שיכולים לשנות לחלוטין את האווירה במרפסת ובכלל זה סוכך או פרגולה, פינת ישיבה, מתקני ישיבה וזולה, גריל ואפילו מטבח חוץ שלם וכמובן אלמנטים שכל כולם עיצוב ונוי. באותו מבנה ממש ניתן ליצור מרפסת אחת שאין בה שום מאפיין מזמין ומהנה מחד, או מרפסת שאי אפשר לעזוב אותה אפילו לרגע קט.

 

מה נדרש כדי לעצב את המרפסת?

ובכן, הדבר הראשון שנדרש הוא תקציב שאתם מוכנים להעמיד לטובת פרויקט עיצוב המרפסת. מן הסתם, במסגרת תהליך העיצוב יהיה צורך לבצע שינויים ועדכונים מבניים, להוסיף אלמנטים ופריטים שונים של ריהוט ונוי ולחבר את הכל יחד בהתאם לסגנון העיצוב המתאים לכם ועל פי תכנית עיצוב מסודרת מראש. כל אלה דורשים תקציב ולכן חשוב שתהיו מוכנים להשקיע את התקציב הנדרש לשם כך. כמה תקציב נדרש? את זה תוכלו לגבש במסגרת עבודת גיבוש תכנית העיצוב עם מעצבת פנים למרפסות, אז גם תוכלו ממש לקבוע כיצד תיראה המרפסת שלכם. שימו לב שבתהליך גיבוש תכנית העיצוב, חשוב מאוד שיינתן לכם החופש להביע את ההעדפות שלכם אך במקביל גם חשוב שכל החלטת עיצוב שתקבלו, תתבסס על עקרונות עיצוב מקצועיים ועל שיקולים רלוונטיים ספציפית לנושא של עיצוב מרפסות, לאור העובדה שהן חשופות לאוויר הפתוח ולפגעי מזג האוויר.

 

האם נדרשת מעצבת פנים למרפסות ספציפית?

התשובה היא ממש לא וגם לא תמצאו מעצב או מעצת פנים שכל עיסוקם הוא עיצוב מרפסות. יחד עם זאת, בהחלט ישנם מעצבים שאוחזים ביותר ניסיון בתחום זה מאשר אחרים ואם חשוב לכם נושא עיצוב המרפסת, אתם בהחלט רוצים למצוא מעצבת שמתמחה ספציפית בנושא של עיצוב מרפסות. התמחות זו חשובה גם בהיבט האסתטי אבל גם בהיבט הפונקציונלי של התאמת העיצוב לשיקולים של חשיפה לקרינת שמש, גשמים, רוחות חזקות ומפגעים אחרים שיכולים להשפיע על המרפסת לאור חשיפתה לאוויר הפתוח באופן רציף וקבוע.

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב:

קבוצת Balcon
קבוצת Balcon

חברת בלקון מתמחה בניהול פרויקטים של בניית מרפסות שמש אנו מלווים את לקוחותינו לכל אורך התהליך החל משלב קבלת החלטה משותפת של כל בעלי הנכסים בבניין המשותף, תכנון הפרויקט הוצאת היתרי הבניה ותכנון הנדסי של המרפסת על ידי קונסטרוקטור לחברתנו הניסיון העשיר ביותר בארץ עם מ1000 מרפסות שמש מפלדה ומבטון.

למאמרים נוספים בנושא:

התקשרו עכשיו
מעוניינים שנחזור אליכם? השאירו פרטים!