סגירת מרפסת ללא היתר

 חיסכון כספי גדול! וניהול הפרויקט על ידי טובי המומחים בארץ!

צרו קשר ונציג יחזור אליכם בהקדם

תוכן עניינים

רוצים לסגור מרפסת אבל מוטרדים מסוגיית ההיתר בניה למרפסת? חוששים שלא תקבלו היתר בנייה עבור סגירת המרפסת? מעוניינים להתחיל עם העבודה ולהסדיר את עניין ההיתר לאחר מכן? בלקון מרפסות מסייעת לכם לסגור את המרפסת ובכלל זה גם להגיש בקשה ולקבל את היתר הבנייה הנדרש לשם כך, אבל מאפשרת לכם גם לבצע סגירת מרפסת ללא היתר, ולאפשר לכם להתנהל מול הרשות המקומית בהמשך הדרך.

היתר בנייה הוא חובה, סגירת מרפסת ללא היתר אבל הוא יכול להגיע גם לאחר מכן

על פי החוק המרפסות, כל תוספת בניה מחייבת הוצאת היתר בנייה, בין שמדובר בפתיחת חלון חדש ובין שמדובר בסגירת מרפסת. החוק מגדיר בדיוק כיצד יש להוציא את היתר הבניה, ובכלל זה מחייב הוצאת היתר לפני ביצוע הבנייה עצמה. תחילה יש לבנות תכנית בניה עבור תוספת הבניה הרצויה, ועל בסיס תכנית הבניה יש להגיש בקשה להיתר בניה. יחד עם זאת, בעקבות רפורמת הפרגולות שעברה בישראל לפני מספר שנים, רשויות מקומיות רבות מאפשרות לבצע שורה של פעולות גם ללא קבלת היתר, או באמצעות קבלת היתר בדיעבד. על בסיס פרקטיקה זו, אלפי ישראלים מבצעים היום סגירת מרפסת ללא היתר, וגם בלקון מרפסות  שמש מאפשרת לכם לעשות כן.

תוספת מרפסת

מלווים אתכם לאורך התהליך כולו

סגירת מרפסת ללא היתר או עם היתר, הוא תהליך שמשלב אלמנטים הנדסיים ואסתטיים גם יחד. במסגרת תהליך זה, מספקת לכם בלקון מרפסות את כל התמיכה הנדרשת, ואם תחליטו בשלב מסוים שאתם רוצים לפעול למען הוצאת ההיתר, החברה תסייע לכם בגיבוש הבקשה, בהגשתה לוועדה המקומית לתכנון ובניה ובניהול ההתקשרות מול הוועדה.

את סגירת המרפסת תוכלו לבצע באמצעות שורה ארוכה של טכניקות, לרבות סגירה בזכוכית, סגירה באמצעות טכניקות של בניה קלה, סגירה באמצעות יציקה, אלומיניום, בטון או בלוקים. את המרפסת הסגורה תוכלו לקרות באמצעות גג רעפים, גג בטון או בלוקים, סוכך אלומיניום או סוכך פולימרי או אפילו תקרת זכוכית שתהפוך את מרפסת השמש שלכם לחדר שמש חמים ונעים גם בעונת החורף. אבל לפני שנתחיל לבצע את הסגירה בפועל, נעבור את שלב התכנון, בו נערב אדריכל ומהנדס בניין שיעניקו את כל האישורים הנדרשים, וגם יסייעו לכם בעיצוב המרפסת, החיבור עם חלל הבית הפנימי, גיבוש המעטפת החיצונית והגג של המרפסת ועוד.

הדבר החשוב הוא, שבמסגרת סגירת מרפסת תלויה ללא היתר, מלווה אתכם בלקון מרפסות לאורך התהליך כולו, כך שלא תצטרכו לדאוג לדבר, אבל תרגישו מעורבים מספיק בעיצוב ותכנון המרפסת על פי טעמכם והעדפותיכם.

אם אתם מעוניינים לסגור את המרפסת עוד לפני שקיבלתם היתר בנייה לכך, בלקון מרפסות מאפשרת לכם לבצע סגירת מרפסת ללא היתר, ואם תחליטו שאתם רוצים להוציא את ההיתר בכל שלב לאורך התהליך, נסייע לכם גם בכך מול הוועדה המקומית לתכנון ובניה.

סגירת מרפסת ללא היתר

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב:

קבוצת Balcon
קבוצת Balcon

חברת בלקון מתמחה בניהול פרויקטים של בניית מרפסות שמש אנו מלווים את לקוחותינו לכל אורך התהליך החל משלב קבלת החלטה משותפת של כל בעלי הנכסים בבניין המשותף, תכנון הפרויקט הוצאת היתרי הבניה ותכנון הנדסי של המרפסת על ידי קונסטרוקטור לחברתנו הניסיון העשיר ביותר בארץ עם מ1000 מרפסות שמש מפלדה ומבטון.

למאמרים נוספים בנושא:

התקשרו עכשיו
מעוניינים שנחזור אליכם? השאירו פרטים!