מרפסת תלויה מחיר

מרפסת תלויה נועדה על מנת לאפשר לרבים שגרים בבניין משותף לצאת החוצה מהדירה אל המרחבים הפתוחים, וליהנות מיום כיפי של רוח טובה או שמש נעימה.

ואכן כיום, רבים רוצים לדעת בכל הנוגע אל בניית מרפסת תלויה: מחיר, דרך בנייה ועיצוב. לכן ריכזנו עבורכם את המידע החשוב שכל אחד כדאי שיכיר בזמן בניית תוספות לדירה.

מרפסת תלויה מחיר, עיצוב ודרך בנייה

מרפסת תלויה הפכה לאחת הדרכים הפופולאריות והקלות ביותר להוספת מרחב חיצוני כיפי ואטרקטיבי לדירה בבניין משותף, בעוד שכיום באמצעות חוק המרפסות ניתן להוסיף מרפסת או לסגור מרפסות ללא צורך באישורי השכנים אלא רק בקבלת אישור אודות התוספת מהרשות המקומית.

כיצד בונים מרפסת תלויה?

מרפסת תלויה מאפשרת לרבים לבצע בנייה קלה יותר של התוספת ולהקים ללא פגיעה במראה הבניין וללא ימי עבודה מרובים, מרפסת כיפית ונעימה כמו גם יציבה שיכולה להכיל יותר מ 3,000 אנשים!

בכל הנוגע לבניית המרפסת, חשוב לדעת כי מרפסות תלויות הנבנות על ידי חברות מקצועיות הן כאלה שנבנות בעיקר בתמיכה של תושבות פלדה אשר מתחברות לשלד הבניין. תהליך הבנייה נעשה על ידי עיגון מכני של שלד המרפסת בתוך הבטון הקיים וחיזוק התשתיות באמצעות דבקים מיוחדים בתעשייה.

המרפסת שנראית כתוספת מעוצבות ומבורכת במבנה, מחזיקה מעמד ומשקל רב באמצעות עיגון מוטות הפלדה ובכך קבלת מרחב חיצוני יציב ובטוח. לאחר עיגון השלדה אל הבניין, מתחילים להוסיף את המעקות למרפסות, כמו גם את הריצוף ושאר אלמנטים דרושים ובכך קבלת מרחב חיצוני בטוח ויציב.

https://www.youtube.com/channel/UCB-rxjKVawTqJaWtAqW9rDA

ומה לגבי המחיר?

בכל הנוגע לבניית מרפסת תלויה, מחיר ועלויות הבנייה תלויים גם בחומרים שתבחרו לבנות עמם את המרפסת, כמו גם בסוג הבנייה, כאשר בנייה קלה הנעשית באמצעות פרופילים מאלומיניום – נחשבת אטרקטיבית מבחינת המחיר וגם פרקטית יותר בכל הנוגע לבנייה.

את המרפסות מעצבים כמובן בהתאמה לאופי המבנה ולאופי הדירה בה מבצעים את התוספת, בעוד שכיום ניתן לקבל השראה לעיצוב מרפסות על ידי רשת האינטרנט בה אפשר למצוא מגוון רחב של עיצובי מרפסת תלויה במבנים שונים.

לסיכום, מרפסת תלויה, מחיר המרפסות, אופן העיצוב והדרך לבנות ולעצב –  כולם תלויים באנשי המקצוע המומחים שתבחרו, בעוד שבחירה במקצוענים תבטיח לכם מרפסת בנויה לתלפיות, יציבה ויפה!

מרפסת תלויה מחיר