4 דברים שיהפכו את המרפסת שלכם לחלק הכי טוב בבית

 חיסכון כספי גדול! וניהול הפרויקט על ידי טובי המומחים בארץ!

צרו קשר ונציג יחזור אליכם בהקדם

תוכן עניינים

בית קרקע פרטי או דירה בעלת מרפסת, הם מבנים אשר יכולים להעניק עוד רובד לתנאי המחייה שלנו.

כאשר יש לנו מרפסת נרצה להשקיע בה ולהפיח בה תחושת נוחות ורוגע. על כן, מצאנו לכם  3 פריטים שיכולים לסייע לכם ולמנף את המרפסת שלכם לרמה הכי טובה שלה.

עציצים

סביבה ירוקה מסייעת ותורמת לנראות המרפסת אך לא רק. כאשר אתם ממקמים צמחייה במרפסת שלכם אתם מוסיפים עוד צורת חיים לבית. קיימת אחריות סביב הצמחים אך עם טיפה ידע והתייעצות עם המוכר במשתלה תוכלו למצוא את הצמח האידיאלי עבור האופי שלכם ועבור אופי המרפסת. כמובן שאתם0  צריכים לדעת איזו צמחייה עדיפה, מהם תנאי המחייה של הצמחים אותם בחרתם והאם הם מתאימים לסביבת המרפסת.

פינת ישיבה

כל מרפסת צריכה פינת ישיבה, זה נכון. אך גם את פינת הישיבה צריך לבחור בקפידה. יש כאלו שאוהבים ליצור סטים. זאת אומרת, כסאות לפינת אוכל יתאימו עצמם לסלון וימשיכו את המוטיב גם למרפסת ולשאר חלל הבית. אך לפני שאתם מרהטים את המרפסת, עשו עם עצמכם חושבים. בדקו איזה סגנון אתם רוצים לייצר במרפסת שלכם ומה ישרת את המרפסת הכי טוב. פינת ישיבה חשובה כמעט יותר מהכל.

תמונות ופסלים

כיוון שהמרפסת היא צד חיצוני של הבית שלכם, אין זה אומר שלא מגיעה לו נישה אמנותית. ישנן תמונות ואפילו פסלונים אשר אפשר לתלות על קירות המרפסת ולהעניק למרפסת עוד פן. מעבר לפן שזה מעניק למרפסת, זה מעניק לאישיות שלכם עוד פן מאחר ואורחיכם יוכלו ליהנות מהאמנות שאתם בחרתם. כמובן כשמדובר בפסלונים או פסלים הם לאו דווקא חייבים להתלות על הקיר ויכולים גם למלא שטחים מתים בחלל המרפסת שאין מה לעשות איתם מרפסות .

תאורה

התאורה לא פחות חשובה והמומלצת ביותר היא תאורה משתנה. תאורה משתנה היא תאורה שיש ביכולתכם לשנות לפי חשיפת האור שאתם רוצים. כלומר, בערב כשאתם יושבים עם חברים תרצו תאורה גבוהה שתראה ליושבי המרפסת אחד את השני. אך כשמצויה סיטואציה יותר אינטימית תרצו להחשיך טיפה את האורות אך לא למצב חשיכה מוחלט. על כן זו התאורה המומלצת ביותר.

כמובן שלמרפסת אפשר להוסיף עוד כל כך הרבה דברים אך לפעמים חשוב לזכור שכל המוסיף גורע. מרפסת היא השקט של הבית ועל כן היא לא אמורה להיות כה עמוסה. אפשר להתקין במרפסת גם מערכת שמע ולהוסיף לה גם מוזיקה. כמו כן, דשא סינטטי הוא אהבה של מרפסות בניין. כשאין חצר ומרחב, לפעמים הדשא והירוקת חסרים. דשא סינטטי הוא פתרון אולטימטיבי בעבור אלה האוהבים לשבת על הדשא ולרבוץ.

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב:

קבוצת Balcon
קבוצת Balcon

חברת בלקון מתמחה בניהול פרויקטים של בניית מרפסות שמש אנו מלווים את לקוחותינו לכל אורך התהליך החל משלב קבלת החלטה משותפת של כל בעלי הנכסים בבניין המשותף, תכנון הפרויקט הוצאת היתרי הבניה ותכנון הנדסי של המרפסת על ידי קונסטרוקטור לחברתנו הניסיון העשיר ביותר בארץ עם מ1000 מרפסות שמש מפלדה ומבטון.

למאמרים נוספים בנושא:

התקשרו עכשיו
מעוניינים שנחזור אליכם? השאירו פרטים!